Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

"Polsko kochana dziś Święto Twoje"


Wydarzenie dodał(a) Renata Stawczyk-Mizińska
ponad 9 lat temu, wyświetleń 1320


Wpis został sprawdzony przez moderatora

14 listopada w Przedszkolu nr 124 odbyła się uroczystość z okazji Święta Niepodległości. Realizując podstawę programową nauczyciele wychowania przedszkolnego starają się przybliżyć dzieciom takie wartości jak: sprawiedliwość, przewiązanie do ojczyzny, postawy patriotyczne. Doskonałą okazją do przekazywania tych wartości jest właśnie Święto Niepodległości. Dzieci z grupy III i IV przygotowały pod kierunkiem nauczycieli (Beaty Rackiej, Partycji Buba, Emilii Michałowskiej) inscenizacje „Polska kochana dziś Święto Twoje”. W uroczystości brały udział dzieci z Przedszkola nr 118 oraz babcie, dziadkowie i rodzice naszych przedszkolaków. Na uwagę zasługuje fakt ich w trakcie przygotowań do obchodów 11 Listopada dzieci z ogromnym zaciekawieniem słuchały opowieści dotyczących historii Polski, zadawały wiele pytań, przynosiły książki i albumy o Polsce, śpiewały piosenki patriotyczne.

 


Zobacz wszystkie wpisy
od Renata Stawczyk-Mizińska



Wyślij wiadomość
do Renata Stawczyk-Mizińska

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Renata Stawczyk-Mizińska