Wizyta fotografa w "Akademii Rozwoju"

Wydarzenie dodał(a) Agnieszka Przedszkole

8.11.2016 r. „Akademię Rozwoju” odwiedził fotograf – Pan Marek Scherner, który zapoznał nas z tym zawodem. Pan Marek uwielbia fotografować wszystko, co nas otacza. W jego zdjęciach zobaczyliśmy to, czego nie jesteśmy w stanie uchwycić wykonując samodzielnie zdjęcia. Pan Marek zapoznał nas z pasją fotografowania, opowiedział nam o tym, w jaki sposób można zatrzymać chwile z naszego życia oraz zaprezentował nam stare i nowoczesne aparaty fotograficzne. Na zakończenie Pan Marek wykonał nam wspólne zdjęcie, które mogliśmy zobaczyć na tablicy interaktywnej. Serdecznie dziękujemy Panu Markowi za miłe spotkanie. A nasze wspólne zdjęcie możecie również zobaczyć w galerii. Zgadnijcie, które to.

od Agnieszka Przedszkole

do Agnieszka Przedszkole