Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Tajemnice powietrza - doświadczenia i eksperymenty


Wydarzenie dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 7 lat temu, wyświetleń 1560


Wpis został sprawdzony przez moderatora

2 listopada odbyło się kolejne spotkanie w grupie czterolatków z cyklu „Przedszkolak badaczem i odkrywcą”, podczas którego średniaki odkrywały tajemnice powietrza. Mali badacze rozpoczęli od ustalenia czym w ogóle jest powietrze oraz określenia jego właściwości fizycznych. Dzieci sprawdzały także czy powietrze można zobaczyć,  ogrzać i usłyszeć, czy gasi ono świeczkę, a nawet czy się porusza. Najatrakcyjniejszymi zabawami okazały się jednak budowanie balonowej rakiety oraz domowego poduszkowca.  Poznając właściwości powietrza czterolatki świetnie się bawiły, a zarazem wiele nauczyły.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się