Społeczność
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
Świetliki ze Światełka w Radiu Bayer fm
Wpis został sprawdzony przez moderatora
Dzisiejszy dzień, to wielkie przeżycie dla Diany, Igi, Leny, Lidki, Sandry, Bartka, Emila i Michała. Dzieci te były w prawdziwym studiu radiowym Radia Bayer fm i wzięły udział w audycji na żywo "Ahoj Kapitanie! Kierunek Przdszkole". Rozmawiały tam o urokach jesieni, zaśpiewały kilka piosenek i pięknie wyrecytowały parę wierszy. Opowiadały o swoich pomysłach na spędzanie czasu w pochmurne, deszczowe dni. Każdy miał też okazję, za pośrednictwem radia, pozdrowić kogoś bliskiego. Nikt nie miał tremy i wszystko udało się wspaniale! Mamy już zaproszenie na kolejną audycję.
Zobacz wszystkie wpisy
od Małgorzata Raczkowska
Wyślij wiadomość
do Małgorzata Raczkowska
bliżej MAX
Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:
- gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
- atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
- 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.