🍩 Słodkie promocje i prezent – tylko do 15 lutego! Sprawdź

Akademia Edukacji

Szkolenia na najwyższym poziomie. Rozwijaj się wygodnie online lub stacjonarnie.

O Akademii
Polecamy
Szkoleniowa Środa
Akredytacja
Akademia Edukacji jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli. 25 czerwca 2024 r. uzyskała przedłużenie akredytacji Małopolskiego Kuratora Oświaty otrzymanej dnia 31 lipca 2019 r. Nr decyzji: NP.5470.4.2024.MD

Jesień jeżyka Tuptusia - "Akademia Rozwoju"

Wydarzenie dodał(a) Agnieszka Przedszkole ponad 9 lat temu · 1279 wyświetleń
Wpis sprawdzony przez moderatora
Jesień jeżyka Tuptusia - "Akademia Rozwoju"

4.10.2016 r. odbyły się zajęcia umuzykalniające. Na Maluszki czekała niespodzianka od Tuptusia. Jeżyk pozostawił w sali przedszkolnej instrumenty, które Przedszkolaki bardzo lubią. Były to bębenki i marakasy, które świetnie oddają dźwiękiem jesiennym nastrój. Maluszki poznały ich brzmienie oraz sposób grania na nich. Następnie wzięliśmy udział w zabawach ruchowych podczas których wykorzystaliśmy instrumenty – „Spadające liście” i „Maszerujemy z jesienią”. Przedszkolaki zaśpiewały także Tuptusiowi „Owocowe przysmaki” i pokazały jeżykowi układ ruchowy. Na zakończenie odbyły się zabawy rytmiczne do piosenki z wykorzystaniem gestodźwięków. Dziś ponownie królowały talerzyki na zajęciach plastyczno-konstrukcyjnych. Tym razem wykonaliśmy jeżyki z talerzyków rozwijając nasze umiejętności manualne, a przede wszystkim umiejętność cięcia nożyczkami.

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Wyślij wiadomość do Agnieszka Przedszkole

Bądź na bieżąco z najnowszymi treściami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze materiały prosto na swoją skrzynkę

Zapisz się do newslettera