Społeczność
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
KROKODYLKI W GALERII SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ
Wpis został sprawdzony przez moderatora
30.09.2016 r. wybraliśmy się do Galerii Sztuki Współczesnej w Kołobrzegu. Zwiedziliśmy wystawę fotografii Tomasza Gudzowatego. Fotografia przyrodnicza bardzo dzieciom się podobała. Wyróżniała się ekspresyjną formą plastyczną będącą prawdziwym spektaklem natury. Po powrocie do przedszkola dzieci próbowały swoich sił odtwarzając wybrane fotografie oraz wypowiadając się na ich temat. Dzieci najchętniej malowały kolonie pingwinów.
Zobacz wszystkie wpisy
od Halina Ramult
Wyślij wiadomość
do Halina Ramult
bliżej MAX
Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:
- gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
- atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
- 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.