Społeczność
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
Dzień Rodziny
Wpis został sprawdzony przez moderatora
Jedni mówią, że ważne są pieniądze
Inni twierdzą, że stanowisko
Jeszcze inni, że trzeba się urządzić
A my na to, że to nie wszystko.
Bo najważniejsza jest rodzinka
Rodziny nie zastąpi nic
Gdy tatuś kocha swego synka
To wszystko inne może się skryć.
Bo najważniejsza jest rodzinka
Mamusia, tatuś, siostrzyczka i brat
A wszystko inne, to jest nic.
Dnia 11 czerwca 2016 roku w Oddziale Przedszkolnym przy ZSP w Osieku odbył się Dzień Rodziny. Dzieci z grupy Wiewiórek przywitały swoich bliskich krótkim przedstawieniem, a później zaprosiły do wspólnej zabawy pod przewodnictwem Pani Eli, animatora Aktywny Fun.
Dziękuję wszystkim rodzicom za pomoc w zoorganizowaniu tak niezwykłego dnia, jak rownież za wspaniałą zabawę. Mamy nadzieje, że wspólna zabawa i razem spędzony czas na długo pozostawią miłe wspomienia.
Zobacz wszystkie wpisy
od Angelika Wiklent
Wyślij wiadomość
do Angelika Wiklent
bliżej MAX
Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:
- gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
- atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
- 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.