KONKURS EDUKACYJNY PT. "WIELKOPOLSKA - MÓJ REGION".

Wydarzenie dodał(a) Halina Fischer

20 kwietnia 2016 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie, miał miejsce konkurs edukacyjny pt. „Wielkopolska - mój region”. Adresatem były dzieci pięcioletnie z naszego miasta. Konkurs został zorganizowany przez Przedszkole nr 8, we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury.

Honorowy Patronat nad  imprezą objął Prezydent Miasta Gniezna Pan Tomasz Budasz. Patronat Medialny  -  Radio Plus.

Gośćmi byli Zastępca Prezydenta Miasta Gniezna Pan  Michał Powałowski oraz Dyrektor Wydziału Edukacji Pan Marian Pokładecki.

W jury zasiedli:

-  Przewodniczący jury - Dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna

- Pan Janusz Ambroży,

-  - Metodyk Wychowania Przedszkolnego Pani Magdalena Lubońska,

-  - Dyrektor Przedszkola Nr  8 Pani Małgorzata Walendowska - Zamiar.

Do rozgrywek przystąpiło 12 zawodników z Przedszkoli nr 3, 8, 9, 17, „Mistrzowie Zabawy” oraz „Bajkowy Świat”.

Podobnie jak wcześniejsze konkursy, tak i ten swoją tematyką nawiązywał do zagadnień związanych z naszym miastem i jego najbliższą okolicą. Dzieci zaprezentowały swoje wiedzę oraz wzięły udział w wielu ciekawych zabawach. Widownia również aktywnie uczestniczyła w imprezie rozwiązując krzyżówkę, bawiąc się przy znanych piosenkach i dopingując swoich kolegów i koleżanki. Doceniając umiejętności i zręczność naszych milusińskich, uhonorowaliśmy wszystkich upominkami, dyplomami oraz pucharami. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i już dzisiaj zapraszamy  do przyszłorocznej edycji konkursu.

od Halina Fischer

do Halina Fischer