Bal karnawałowy w Miejskim Przedszkolu nr 5 w Sokołowie Podlaskim

Wydarzenie dodał(a) Monika Iwaniuk

28. stycznia 2016 roku Miejskie Przedszkole nr 5 im. Kubusia Puchatka w Sokołowie Podlaskim zamieniło się w krainę bajek. Wszystko to za sprawą specjalnie przygotowanych dekoracji z okazji balu karnawałowego, który tego dnia odbywał się w naszej placówce. Jego uczestników powitała pani Dyrektor - Hanna Czartoryjska. Tematem przewodnim tegorocznej zabawy tanecznej były właśnie bajki, które dzieci na co dzień poznają podczas obcowania z literaturą dziecięcą oraz wizyt rodziców oraz dziadków w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”.
Podczas balu panowała bardzo radosna atmosfera. Przedszkolaki zachwycały swoimi barwnymi strojami. Ich energia pozwoliła nam na przeprowadzenie licznych pląsów, zabaw integracyjnych oraz animacji, w tym przejścia pod liną czy zabaw z woreczkami. Dodatkową atrakcją była oczywiście wizyta św. Mikołaja, który zaskoczył dzieci prezentami. Bal był doskonałą okazją do integracji środowiska przedszkolnego oraz zdobycia wielu nowych doświadczeń. Aż szkoda, że karnawał trwa tak krótko.
Dziękujemy wszystkim dzieciom za wspaniałą zabawę, a rodzicom za przygotowanie pięknych balowych strojów dla swoich pociech.

od Monika Iwaniuk

do Monika Iwaniuk