Społeczność
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
CZTERY PORY ROKU A. Vivaldiego ZIMA
Wpis został sprawdzony przez moderatora
W dniu wczorajszym podsumowaliśmy ogólnopolski konkurs plastyczno – muzyczny CZTERY PORY ROKU A. Vivaldiego ZIMA
Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, a ilość prac przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Do konkursu zgłoszono 194 prac. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem dzieci, rodziców i nauczycieli ZSP im. Tkaczy Chełmskich w Chełmsku Śląskim. Zwiedzającym wystawę towarzyszył oczywiście utwór ZIMA A. Vivaldiego dlatego też, niektóre dzieci zwiedzały tańcząc. Wszystkich zwiedzających fascynowała różnorodność technik zastosowanych do realizacji tematu. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i zachęcamy do wzięcia udziału w następnych edycjach konkursu z serii CZTERY PORY ROKU A. Vivaldiego
Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna Jasinska
Wyślij wiadomość
do Katarzyna Jasinska
bliżej MAX
Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:
- gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
- atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
- 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.