Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Atrakcyjne zabawy matematyczne


Wydarzenie dodał(a) Maria Barbara Skrodzka
ponad 8 lat temu, wyświetleń 2691


Wpis został sprawdzony przez moderatora

 W lutym nasze przedszkole wzbogaciło się o nową pomoc edukacyjną - "Matematyczny wiatrak". Istotnym walorem wiatraka jest połączenie edukacji matematycznej z różnorodnymi zabawami ruchowymi, które można realizować zarówno w sali zajęć, sali gimnastycznej jak i w plenerze.  Pomoc ta pomaga w ciekawy, atrakcyjny i zarazem  oryginalny  sposób realizować podstawę programową,  a zwłaszcza obszary 4, 5, 13 i 14. zajęcia z wiatrakiem sprawiaja dzieciom duzo radości. 

 


Zobacz wszystkie wpisy
od Maria Barbara SkrodzkaWyślij wiadomość
do Maria Barbara Skrodzka

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Maria Barbara Skrodzka

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka