Społeczność
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
Spotkanie z żywą przyrodą
Wpis został sprawdzony przez moderatora
Przedszkolaków z 12-stki w Koszalinie odwiedziły prawdziwe ptaki. To było coś niesamowitego! W naszym przedszkolu czuliśmy się jak w zoo, w sali gimnastycznej fruwały najprawdziwsze ptaki: sowy, sokoły i jastrzębie. Chcieliśmy zapewnić ptakom poczucie bezpieczeństwa, więc wszystkie dzieci zachowywały się cicho. Uważnie słuchaliśmy co pan chce nam przekazać o tych zwierzętach. Poznaliśmy elementy budowy ptaków, ich zwyczaje, gdzie mieszkają, co jedzą. Najbardziej byliśmy podekscytowani jak ptaki rozpostarły skrzydła i zademonstrowały swój pokazowy lot po przysmak. To była niesamowita lekcja przyrody na żywo.
Karolina Sławińska
Zobacz wszystkie wpisy
od Karolina Sławińska
Wyślij wiadomość
do Karolina Sławińska
bliżej MAX
Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:
- gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
- atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
- 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.