🍩 Słodkie promocje i prezent – tylko do 15 lutego! Sprawdź

Akademia Edukacji

Szkolenia na najwyższym poziomie. Rozwijaj się wygodnie online lub stacjonarnie.

O Akademii
Polecamy
Szkoleniowa Środa
Akredytacja
Akademia Edukacji jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli. 25 czerwca 2024 r. uzyskała przedłużenie akredytacji Małopolskiego Kuratora Oświaty otrzymanej dnia 31 lipca 2019 r. Nr decyzji: NP.5470.4.2024.MD

Wycieczka do "Madagaskaru"

Wydarzenie dodał(a) Jolanta Januszek ponad 10 lat temu · 1397 wyświetleń
Wpis sprawdzony przez moderatora
Wycieczka do "Madagaskaru"

4-latki z grupy IV wybrały się na wycieczkę do „Madagaskaru”, gdzie wzięły udział w zajęciach edukacyjnych „Gorące rytmy Afryki”. Pani Marta i pani Kasia zaprosiły przedszkolaków do afrykańskiej wioski. Po drodze dzieci mogły obejrzeć kameleona. Potem wszyscy wyruszyli na pustynię, aby wspólnie zbudować z piasku górę Kilimandżaro oraz poznać wygląd Tuaregów. Były też zabawy taneczne, słuchowe, zabawa limbo oraz nauka powitania w języku Suahili. Jednak najbardziej podobała się dzieciom gra na różnych, etnicznych instrumentach, wykonanych m.in. z tykwy, bambusa, kokosa. Wszystkie dzieci były zachwycone ich wyglądem i ciekawym brzmieniem. Afrykańskie rytmy i niezwykły wystrój „Madagaskaru” na długo pozostaną w pamięci przedszkolaków.

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Wyślij wiadomość do Jolanta Januszek

Bądź na bieżąco z najnowszymi treściami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze materiały prosto na swoją skrzynkę

Zapisz się do newslettera