Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Praca wre - "Akademia Rozwoju"


Wydarzenie dodał(a) Agnieszka Przedszkole
ponad 10 lat temu, wyświetleń 4308


Wpis został sprawdzony przez moderatora

1.07.2015 r. Przedszkolaki zastanawiały się, co takiego latem dzieje się nad stawem. Postanowiliśmy przyjrzeć się temu tematowi z bliska:) Najpierw wysłuchaliśmy wiersza A. Frączek, a następnie na jego podstawie oraz na podstawie własnych doświadczeń staraliśmy się odpowiedzieć na powyższe pytanie. Wzięliśmy udział w zabawie muzyczno ruchowej pt. "Bal na łące" podczas której ćwiczyliśmy orientację w schemacie ciała i przestrzeni, a także pracę w parach. Zajęcia były świetną okazją do wyjaśnienia niezrozumiałych słów: "chaber", "paź królowej", "nektar", "trzciny". Przy okazji recytacji wiersza dzieci powtórzyły nazwy zwierząt tam występujących - dla ułatwienia wykorzystaliśmy obrazki. Na zakończenie wszyscy zrelaksowaliśmy się podczas masażu pt. "Motylek":) Ćwicząc w parach jedna osoba była motylkiem, który siadał na określonej części ciała. Osoba z przodu musiała odgadnąć, gdzie właśnie siedzi motylek:)

Red: Agnieszka Pleśniak


Zobacz wszystkie wpisy
od Agnieszka Przedszkole



Wyślij wiadomość
do Agnieszka Przedszkole

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Agnieszka Przedszkole