Dzień Życzliwości

Wydarzenie dodał(a) Paulina Dębiec

Ujezdzkie przedszkolaki z wielką radością i niezwykle aktywnie wzięły udział w jakże pieknej i potrzebnej inicjatywie ogólnopolskiego programu "Mały Wolontariat" ph: "Dzień Życzliwości". Już na kilka dni przed ochodami milusińscy wraz ze swoimi paniami zdobili sale przedszkole wizerunkami motylków, a także kolorowały najpiękniej jak umiały wizerunki tych uroczych owadów! Tak przygotowane motylki rozdawano najbliższym dzieci, mieszkańcom Gminy Ujazd, zaprzyjaźnionym instytucjom tj: ośrodek zdrowia, bank, sklepy, czy też nawet Urzędowi Gminy Ujazd. składając przy okazji z serca płynące życzenia i rozdając promienne uśmiechy! Niezapomnianą przygodą było spotkanie tego dnia p. ratownika pogotowia, który niezwykle interesująco opowiadał najmłodszym o życzliwości, jaką okazuje na co dzień swoim pacjentom. Obchody "Dnia Życzliwości" nie mogły obyć się i bez głośnej lektury "życzliwej bajeczki", wszak ujezdzkie przedszkole to rozczytana placówka, a słowo czytane pięknie pomaga utrwalać przyswajane pojęcia, w tym także definicję życzliwości, Nagrodą za tak wzorową postawę był słodki poczęstunek, a także sadzonki kwiatuszków podarowane nam przez p. kwiaciarkę, które za kilka dni będą zdobić przedszkolne pomieszczenia! Inicjatywa godna polecenia!

od Paulina Dębiec

do Paulina Dębiec