Społeczność
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
Wiosenne kolory w "Akademii Rozwoju"
Wpis został sprawdzony przez moderatora
9.03.2015 r. Klasa "0" postanowiła wykonać pracę plastyczną przepełnioną pięknymi i wiosennymi kolorami. Wykorzystując metodę Edukacji przez ruch według Doroty Dziamskiej, najpierw wykreśliliśmy pełną wiązkę z punktu do rytmu spokojnej muzyki, a następnie skomponowaliśmy kwiaty i motyle. Owe ćwiczenia świetnie wpłynęły na równoważenie lateralne organizmu, ponieważ wykorzystywały zintegrowane ruchy ciała, a dzięki muzyce skoncentrowały nas, a przy okazji wspomogły płynność ruchów dłoni.
Red: Agnieszka Pleśniak
Zobacz wszystkie wpisy
od Agnieszka Przedszkole
Wyślij wiadomość
do Agnieszka Przedszkole
bliżej MAX
Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:
- gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
- atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
- 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.