Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Kosmos - gwiazdy i planety w "Akademii Rozwoju"


Wydarzenie dodał(a) Agnieszka Przedszkole
ponad 11 lat temu, wyświetleń 2915


Wpis został sprawdzony przez moderatora

18.02.2015 r. Klasa "0" rozpoczęła od zabawy orientacyjno-porządkowej, która rozwija umiejętność zapamiętywania swojego położenia w przestrzeni pt. "Planety na miejsce". Następnie wysłuchaliśmy wiersza I. Salach pt. "W kosmosie" z którego dowiedzieliśmy się, co krąży wokół Słońca, jakie mamy planety i ile ich jest. Oglądaliśmy książki o Układzie Słonecznym i dokładnie przyglądaliśmy się wszystkim planetom. Wykonywaliśmy także kosmiczne karty pracy na tablicy interaktywnej:) Podczas zajęć nie mogło zabraknąć wesołej piosenki pt. "Ufoludek", który tak jak my zwiedzał planety podczas ufoludkowego tańca:)
 

Red: Agnieszka Pleśniak

 


Zobacz wszystkie wpisy
od Agnieszka Przedszkole



Wyślij wiadomość
do Agnieszka Przedszkole

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Agnieszka Przedszkole