🍩 Słodkie promocje i prezent – tylko do 15 lutego! Sprawdź

Akademia Edukacji

Szkolenia na najwyższym poziomie. Rozwijaj się wygodnie online lub stacjonarnie.

O Akademii
Polecamy
Szkoleniowa Środa
Akredytacja
Akademia Edukacji jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli. 25 czerwca 2024 r. uzyskała przedłużenie akredytacji Małopolskiego Kuratora Oświaty otrzymanej dnia 31 lipca 2019 r. Nr decyzji: NP.5470.4.2024.MD

Dzień Babci i Dziadka w Miejskim Przedszkolu nr 5

Wydarzenie dodał(a) Monika Iwaniuk ponad 11 lat temu · 1732 wyświetleń
Wpis sprawdzony przez moderatora
Dzień Babci i Dziadka w Miejskim Przedszkolu nr 5

„Dzisiaj słoneczko jasno świeci,
zima biała śpiewa,
a w przedszkolu przedszkolaki składają życzenia.
Wszystkim babciom,
wszystkim dziadkom
zdrowia, pomyślności,
uśmiechów na co dzień i dużo radości”


W dniach od 12 do 16 stycznia 2015 roku przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 5 im. Kubusia Puchatka w Sokołowie Podlaskim zaprosiły swoich ukochanych dziadków oraz babcie, aby wystąpić przed nimi z przygotowanym programem artystycznym. Seniorzy mogli podziwiać m. in. jasełka w wykonaniu dzieci, jak również wysłuchać okolicznościowych wierszyków i piosenek dotyczących tak ważnego święta, jakim jest Dzień Babci i Dziadka. Po występach przyszedł czas na wręczenie samodzielnie wykonanych przez przedszkolaki prezentów. Następnie wszyscy razem zasiedli do stołu pełnego słodkości, gdzie przy herbacie oraz słodkim ciasteczku mogliśmy podzielić się wrażeniami z występu. Na zakończenie wnuczęta wraz ze swoimi babciami i dziadkami wzięły udział w zabawach integracyjnych przy dźwiękach „Kubusiowych piosenek”. Była m.in. wspólna gimnastyka, tańce ze śnieżynkami oraz pamiątkowe zdjęcia.
Jesteśmy szczęśliwi, że dzięki tego typu spotkaniom udaje nam się łączyć pokolenia i sprawiać, że wszyscy cieszą się ze wspólnie spędzonego czasu.

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Wyślij wiadomość do Monika Iwaniuk

Bądź na bieżąco z najnowszymi treściami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze materiały prosto na swoją skrzynkę

Zapisz się do newslettera