Dzień Babci i Dziadka w Miejskim Przedszkolu nr 5

Wydarzenie dodał(a) Monika Iwaniuk

„Dzisiaj słoneczko jasno świeci,
zima biała śpiewa,
a w przedszkolu przedszkolaki składają życzenia.
Wszystkim babciom,
wszystkim dziadkom
zdrowia, pomyślności,
uśmiechów na co dzień i dużo radości”

W dniach od 12 do 16 stycznia 2015 roku przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 5 im. Kubusia Puchatka w Sokołowie Podlaskim zaprosiły swoich ukochanych dziadków oraz babcie, aby wystąpić przed nimi z przygotowanym programem artystycznym. Seniorzy mogli podziwiać m. in. jasełka w wykonaniu dzieci, jak również wysłuchać okolicznościowych wierszyków i piosenek dotyczących tak ważnego święta, jakim jest Dzień Babci i Dziadka. Po występach przyszedł czas na wręczenie samodzielnie wykonanych przez przedszkolaki prezentów. Następnie wszyscy razem zasiedli do stołu pełnego słodkości, gdzie przy herbacie oraz słodkim ciasteczku mogliśmy podzielić się wrażeniami z występu. Na zakończenie wnuczęta wraz ze swoimi babciami i dziadkami wzięły udział w zabawach integracyjnych przy dźwiękach „Kubusiowych piosenek”. Była m.in. wspólna gimnastyka,  tańce ze śnieżynkami oraz pamiątkowe zdjęcia.
Jesteśmy szczęśliwi, że dzięki tego typu spotkaniom udaje nam się łączyć pokolenia i sprawiać, że wszyscy cieszą się ze wspólnie spędzonego czasu.

od Monika Iwaniuk

do Monika Iwaniuk