Co Mali Odkrywcy wyczarowali dla swoich Dziadków?

Wydarzenie dodał(a) Patrycja Makowska

Są w styczniu dwa takie szczególne święta, kiedy to dzieci mogą podziękować ważnym dla siebie osobom za miłość, cierpliwość, naukę i oddanie. Chodzi oczywiście o Dzień Babci i Dziadka! Z tej okazji  23.01.2015 roku Maluszki (z grupy I) zaprosiły swoich najukochańszych Dziadków na uroczystość z okazji Ich święta. Trzylatki spisały się na medal ! Przedszkolaki cudownie zaprezentowały specjalnie przygotowany program artystyczny. Pełni dumy dziadkowie, z uśmiechem na twarzy i z łezką w oku, wysłuchali pięknie wyrecytowanych wierszyków oraz piosenek wykonanych przy akompaniamencie pianina i altówki. Oprócz tego Maluszki wykonały dla przybyłych dwa tańce: „Gwiazdeczkę” oraz „Polkę - kaniankę”. Oczywiście były również życzenia, prezenty wykonane przez dzieci, jak i słodki poczęstunek dla zaproszonych gości. Babcie i dziadkowie aktywnie włączyli się do wspólnej zabawy z wnukami. Chętni dziadkowie wzięli udział w konkursach, polegających na rozpoznawaniu wnuka/ wnuczki - najpierw za pomocą dotyku, a następnie identyfikując go po głosie. Na zakończenie wszyscy zgromadzeni uczestniczyli w tańcu  integracyjnym „ Gość”, który sprawił mnóstwo śmiechu i radości. Nasze Pociechy w czarodziejski sposób zapewniły naszym gościom  wiele atrakcji, dostarczyły pozytywnych emocji, a co najważniejsze „wyczarowały” najpiękniejsze uśmiechy na twarzach swoich najbliższych.

od Patrycja Makowska

do Patrycja Makowska