🍩 Słodkie promocje i prezent – tylko do 15 lutego! Sprawdź

Akademia Edukacji

Szkolenia na najwyższym poziomie. Rozwijaj się wygodnie online lub stacjonarnie.

O Akademii
Polecamy
Szkoleniowa Środa
Akredytacja
Akademia Edukacji jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli. 25 czerwca 2024 r. uzyskała przedłużenie akredytacji Małopolskiego Kuratora Oświaty otrzymanej dnia 31 lipca 2019 r. Nr decyzji: NP.5470.4.2024.MD

"Babcia od bajek, dziadek od zagadek" - "Akademia Rozwoju"

Wydarzenie dodał(a) Agnieszka Przedszkole ponad 11 lat temu · 1792 wyświetleń
Wpis sprawdzony przez moderatora
"Babcia od bajek, dziadek od zagadek" - "Akademia Rozwoju"

13.01.2015 r. Klasa "0" rozmawiała o zabawach z babcią i dziadkiem. Najpierw utrwaliliśmy sobie piosenkę pt. "Babcia od bajek, dziadek od zagadek" S. Karaszewskiego, a następnie wzięliśmy udział w zabawach muzyczno-ruchowych do piosenek: "Babcia i dziadek", "Gram na klockach" oraz "Gra na instrumentach". Następnie Zerówkowicze na podstawie własnych doświadczeń rozmawiali o tym, co lubią robić z babcią i dziadkiem, w jaki sposób spędzają wspólnie czas. Na zakończenie Klasa "0" oglądając obrazki mogła dowiedzieć się wiele ciekawych wiadomości na temat zabaw, zabawek, przedmiotów codziennego użytku, którymi bawili się dziadkowie. Oj Zerówkowicze nie mogli nadziwić się, że tak kiedyś wyglądały przeróżne rzeczy i zabawki:)
Red: Agnieszka Pleśniak

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Wyślij wiadomość do Agnieszka Przedszkole

Bądź na bieżąco z najnowszymi treściami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze materiały prosto na swoją skrzynkę

Zapisz się do newslettera