Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Pierwsza pomoc


Wydarzenie dodał(a) Anna Gąsowska
ponad 12 lat temu, wyświetleń 2218


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W naszym Przedszkolu nr 110 im. Warszawskiej Syrenki w Warszawie odbył się kurs udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym. W spotkaniu uczestniczyły starsze przedszkolaki. Wszyscy brali aktywny udział w pokazie przygotowanym przez ratowników ZHP. Harcerze wyposażeni w profesjonalny sprzęt medyczny potrafili zaciekawić dzieci i sprawić, że z zaangażowaniem uczyły się podstaw udzielania pierwszej pomocy, prowadzenia rozmowy z dyspozytorem pogotowia ratunkowego i znajomości numerów telefonów alarmowych do służb ratowniczych. Przedszkolaki chętnie zgłaszały się do zadań i udzielały prawidłowych odpowiedzi. Pokaz ten w znacznym stopniu poszerzył umiejętności dzieci i wzbogacił ich wiedzę. Wierzymy, że ta bardzo pożyteczna inicjatywa sprawi, że przedszkolaki  będą potrafiły pomagać innym w sytuacji zagrożenia zdrowia, a nawet życia.


Zobacz wszystkie wpisy
od Anna Gąsowska



Wyślij wiadomość
do Anna Gąsowska

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Anna Gąsowska