🍩 Słodkie promocje i prezent – tylko do 15 lutego! Sprawdź

Akademia Edukacji

Szkolenia na najwyższym poziomie. Rozwijaj się wygodnie online lub stacjonarnie.

O Akademii
Polecamy
Szkoleniowa Środa
Akredytacja
Akademia Edukacji jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli. 25 czerwca 2024 r. uzyskała przedłużenie akredytacji Małopolskiego Kuratora Oświaty otrzymanej dnia 31 lipca 2019 r. Nr decyzji: NP.5470.4.2024.MD

Dla Babci i Dziadka

Wydarzenie dodał(a) Janina Kiełbowicz ponad 12 lat temu · 1405 wyświetleń
Wpis sprawdzony przez moderatora
Dla Babci i Dziadka

Chociaż mamy już luty, to w naszej grupie jest styczniowo - „babciowo i dziadkowo”. Karnawał trwa, a „Misie" z „Siódemki” wraz z Babcią i Dziadkiem razem bawiły się w przedszkolu.
Dzieci z niecierpliwością oczekiwały na ten wyjątkowy dzień. Kiedy wszystkim udało się zebrać w naszej sali, rozpoczęło się to najmilsze i najserdeczniejsze ze spotkań. Przedszkolaki przygotowały specjalnie na tę okazję koncert życzeń, wierszy i piosenek dla Babci i Dziadka; była więc „Gimnastyczna wyliczanka”, „Wesoła piosenka dla babci i dziadka”, „Zimowa piosenka o wesołym bałwanku”, „Życzenia dla dziadków” oraz wiele sympatycznych i miłych wierszy. Dzieci zaprezentowały również tradycyjny taniec ludowy „Grozik” oraz pochwaliły się znajomością kroków walca, poleczki, kujawiaka oraz krakowiaka podczas zabawy z wesołą wiewióreczką. Następnie wszyscy goście zostali zaproszeni do tańca; zaczęła się dyskoteka dla Babci i Dziadka. Długo nie trzeba było zapraszać naszych gości do tańca – wszyscy dobrze bawili się, kiedy zabrzmiały przeboje „Czerwonych Gitar”, Kasi Sobczyk czy Marii Koterbskiej. Na koniec wszystkie przedszkolaki życzyły gościom "zdrowia, pomyślności, uśmiechu na co dzień i dużo radości". Wręczyły swoim gościom upominki – medale i serca oraz sto tysięcy całusów. Po tych dość wyczerpujących zabawach wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez Mamy przedszkolaków. Dzieci bardzo dbały o swoich gości, częstowały ciasteczkami, cukierkami i owocami. Pokazały im również naszą salę, w której mamy nowe, kolorowe mebelki oraz zaprezentowały swoje ulubione zabawy ze śpiewem. To był dla nas wszystkich naprawdę wyjątkowy i miły dzień.

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Wyślij wiadomość do Janina Kiełbowicz

Bądź na bieżąco z najnowszymi treściami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze materiały prosto na swoją skrzynkę

Zapisz się do newslettera