Społeczność
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
Przedszkolaki ze Skawiny w kopalni doświadczalnej AGH
Wpis został sprawdzony przez moderatora
Dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 3 ze Skawiny odwiedziły krakowską Akademię Górniczo-Hutniczą. Podziwiały maszyny, które pracują pod ziemią przy wydobywaniu skarbów ziemi, m.in. kolejkę gorską jaka funkcjonuje na terenie AGH, zwiedzały też kopalnię odkrywkową. Poznały warunki ciężkiej pracy górnika, obejrzały kopalniany punkt medyczny, wielkie kombajny które pracują pod ziemią. Dzieci poznały tajemnicę przenoszenia pod ziemię wielkich maszyn wiertniczych. Wycieczka była bardzo ciekawa i pouczająca, niejeden przedszkolak postanowił zostać górnikiem.
Zobacz wszystkie wpisy
od Magda Babiuch
Wyślij wiadomość
do Magda Babiuch
bliżej MAX
Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:
- gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
- atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
- 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.