🍩 Słodkie promocje i prezent – tylko do 15 lutego! Sprawdź

Akademia Edukacji

Szkolenia na najwyższym poziomie. Rozwijaj się wygodnie online lub stacjonarnie.

O Akademii
Polecamy
Szkoleniowa Środa
Akredytacja
Akademia Edukacji jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli. 25 czerwca 2024 r. uzyskała przedłużenie akredytacji Małopolskiego Kuratora Oświaty otrzymanej dnia 31 lipca 2019 r. Nr decyzji: NP.5470.4.2024.MD

Spotkanie z rodzicami

Wydarzenie dodał(a) Mariola Zdanowicz ponad 12 lat temu · 1374 wyświetleń
Wpis sprawdzony przez moderatora
Spotkanie z rodzicami

Rodzice są najważniejsi dla każdego przedszkolaka. To dla nich dzieci rysują w każdej dowolnej chwili, z dumą opowiadają o wspólnie spędzonych dniach, ale najmilej jest wtedy, gdy rodzice zostają zaproszeni do przedszkola. Najczęstszą okazją są występy dzieci, podczas których każdy rodzic może posłuchać i obejrzeć swoją pociechę. Na zakończenie popisów odbywają się wspólne zabawy. Zachęcają one rodziców do różnych działań: tańca, rozwiązywania zagadek, czytania wierszy, wykonywania prac plastycznych wspólnie z dzieckiem. Zabawy dają wszystkim wiele radości, wzmacniają więzi emocjonalne rodziców i dzieci oraz integrują grupę.


Mariola Zdanowicz

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Wyślij wiadomość do Mariola Zdanowicz

Bądź na bieżąco z najnowszymi treściami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze materiały prosto na swoją skrzynkę

Zapisz się do newslettera