Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Jasełka i Spotkania przy choince w MP 93 w Katowicach


Wydarzenie dodał(a) Dominika Soporowska
ponad 9 lat temu, wyświetleń 1725


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej rodzinny okres w roku. Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli z niecierpliwością oczekują nadejścia tych magicznych i ciepłych chwil.
W przedszkolu okres poprzedzający ten magiczny czas był niezwykle pracowity. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i zapałem przygotowywały jasełka - uczyły się wyznaczonych ról oraz tradycyjnych kolęd. W przygotowania włączyli się bardzo czynnie rodzice, przygotowując dzieciom stroje oraz organizując słodki poczęstunek, za co oczywiście serdecznie dziękujemy.
W środę 11 grudnia 2013 r. swoje spotkanie przy choince zaprezentowały 3 najmłodsze w przedszkolu grupy „Jeżyki” , „Motylki” oraz „Zajączki”; w czwartek 12 grudnia 2013 r. grupa „Kotki” i  „Kaczuszki”, a w piątek 13 grudnia 2013 roku grupy „Biedronki” i „Słoneczka”. 16 grudnia gr. „Krasnale”, a 18 grudnia 2013 r. zaprezentowała się najstarsza grupa - „Misie”. W przepięknej scenografii oraz w przemiłej, świątecznej atmosferze dzieci bardzo przeżywały swój występ i wspaniale odegrały swoje role, a oglądający goście nie kryli wzruszenia. Po występach każda grupa rozeszła się do swoich sal, w których dzieci wręczyły zaproszonym gościom własnoręcznie zrobione prezenty, składały świąteczne życzenia, a także odbył się poczęstunek zorganizowany przez rodziców. Wystawione Jasełka, a w młodszych grupach Spotkania przy choince, wprawiły wszystkich w wyjątkowy świąteczny nastrój, o którym przez cały następny rok będą nam przypominały pamiątkowo wykonane zdjęcia.

Galeria zdjęć:
11.12.2013 - Spotkanie przy choince: gr.: 
Zajączki, Motylki, Jeżyki
12.12.2013 - Spotkanie przy choince: gr.: 
Kaczuszki, Kotki
13.12.2013 - Jasełka – gr.: 
Biedronki, Słoneczka
16.12.2013 – Jasełka 
gr. Krasnale
18.12.2013 –
Jasełka – gr. Misie

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Dominika Soporowska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!