Ja i moje osiedle

Wydarzenie dodał(a) Józefa Mazurkiewicz

Od najmłodszych lat powinniśmy wyposażać dzieci w wiedzę o najbliższym środowisku. Związek z własnym regionem jest sprawą bardzo istotną dla ukształtowania poczucia własnej tożsamości. Dzieci stopniowo poznając swoją małą Ojczyznę - swój dom, swoje osiedle, swoje miasto i najbliższe okolice, rozwijają tożsamość lokalną. Przy współpracy z Radą Osiedla "Nowobramskie", w naszym przedszkolu został zorganizowany konkurs plastyczny pod hasłem "Ja i moje osiedle". Głównym celem konkursu było rozwijanie zdolności plastycznych dzieci i tożsamości lokalnej.
W dniu 2 grudnia 2013 r. zostały wręczone nagrody i dyplomy uczestnikom konkursu. Na konkurs wpłynęły 22 prace. Komisja konkursowa powołana przez organizatora miała trudne zadanie, gdyż wszystkie prace były zgodne z tematyką konkursu i były bardzo ciekawe. Dlatego wszystkie dzieci, które wykonały prace konkursowe zostały wyróżnione i nagrodzone.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, gorąco dziękujemy za udział w naszym konkursie i życzymy dalszych sukcesów w twórczości plastycznej.

od Józefa Mazurkiewicz

do Józefa Mazurkiewicz