Polecamy Wróżka z gwiezdnego pyłu

Wróżka z gwiezdnego pyłu

ponad 6 lat temu Poczytajmy!

Mała Hania od zawsze marzyła o tym, by zostać wróżką. Spotkanie z wilkiem Albertem – stuletnim mędrcem i opiekunem lasu, który opowiada jej o Gwiezdnym Pyle – staje się początkiem niezwykłej podróży.

Dziewczynka i jej opiekun magicznym sposobem przemieszczają się od Tatr po Morze Bałtyckie, a w każdym z miejsc czeka na nich nowy nauczyciel… Ich nauki mówią o tym, jak dobrze żyć, dostrzegać piękno, znaleźć w sobie siłę i ufność w to, co przyniesie los.

Wydawnictwo Novae Res
Autorka: Lena Wolska