Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

W PRZESTWORZACH


Wpis dodał(a) Maria Klimczak
ponad 6 lat temu, wyświetleń 758


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Realizujemy z naszymi przedszkolakami innowację pedagogiczną „Mali fachowcy”, podczas której dzieci poznają różne zawody dorosłych. W tym miesiącu przyglądaliśmy się bliżej pracy zawodowej pilota. Przedszkolacy MP nr 52 w Katowicach chętnie uczestniczą we wszelkich wycieczkach i marzy im się również lot samolotem, jednak ten sposób podróżowania zostawiamy w gestii rodziców... Podczas wspólnego spotkania podsumowującego zagadnienie, obejrzeliśmy prezentację multimedialną, wskazywaliśmy kontynenty na mapie świata i podświetlanym globusie. Bawiliśmy się z ogromnym dmuchanym samolotem, którym wcale nie było tak łatwo sterować. W ogrodzie zaś puszczaliśmy składane, kolorowe samolociki, które lądowały w różnych przedziwnych miejscach...Często obserwujemy niebo, czy nie widać na nim prawdziwych samolotów lub chociażby śladów po ich locie. Niektórzy z nas podczas zbliżających się wakacji będą podróżować z pilotem i oglądać świat z góry! Później nam opowiedzą o swoich wrażeniach.


Zobacz wszystkie wpisy
od Maria KlimczakWyślij wiadomość
do Maria Klimczak

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Maria Klimczak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się