Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

W PRZESTWORZACH


Wpis dodał(a) Maria Klimczak
ponad 4 lat temu, wyświetleń 543


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Realizujemy z naszymi przedszkolakami innowację pedagogiczną „Mali fachowcy”, podczas której dzieci poznają różne zawody dorosłych. W tym miesiącu przyglądaliśmy się bliżej pracy zawodowej pilota. Przedszkolacy MP nr 52 w Katowicach chętnie uczestniczą we wszelkich wycieczkach i marzy im się również lot samolotem, jednak ten sposób podróżowania zostawiamy w gestii rodziców... Podczas wspólnego spotkania podsumowującego zagadnienie, obejrzeliśmy prezentację multimedialną, wskazywaliśmy kontynenty na mapie świata i podświetlanym globusie. Bawiliśmy się z ogromnym dmuchanym samolotem, którym wcale nie było tak łatwo sterować. W ogrodzie zaś puszczaliśmy składane, kolorowe samolociki, które lądowały w różnych przedziwnych miejscach...Często obserwujemy niebo, czy nie widać na nim prawdziwych samolotów lub chociażby śladów po ich locie. Niektórzy z nas podczas zbliżających się wakacji będą podróżować z pilotem i oglądać świat z góry! Później nam opowiedzą o swoich wrażeniach.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Maria Klimczak
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz