Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

DZIEŃ PRZYJAŹNI


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 6 lat temu, wyświetleń 600


Wpis został sprawdzony przez moderatora

14 luty to dzień szczególny dla wszystkich zakochanych. Nie mniej data ta jest ważna dla średniaków, gdyż, jak co roku – zgodnie z tradycją, tego dnia świętowały „Dzień przyjaźni”. Pięciolatki zabawę zaczęły od wyjaśnienia słowa ‘przyjaciel’ i stworzenia dekalogu, w którym zostały zawarte tajniki prawdziwej przyjaźni. Najwięcej radości przedszkolakom sprawiły takie rozrywki jak: odszukanie drugiej połowy serca, wyłowienie piłeczki przyjaźni za pomocą przyborów kuchennych spośród wielu innych kolorowych kulek, zakręcony balonowy taniec oraz wróżby z serca imion. Ogrom emocji i radości towarzyszył dzieciom do końca pobytu w przedszkolu.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się