Nowość! Literkowo: pomoc w nauce liter - poznaj szczegóły

Akademia Edukacji

Szkolenia na najwyższym poziomie. Rozwijaj się wygodnie online lub stacjonarnie.

O Akademii
Polecamy
Akademia Muzyki i Ruchu
Akredytacja
Akademia Edukacji jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli. 25 czerwca 2024 r. uzyskała przedłużenie akredytacji Małopolskiego Kuratora Oświaty otrzymanej dnia 31 lipca 2019 r. Nr decyzji: NP.5470.4.2024.MD

O Remusie, Królewiance i Zapadłym Zamku

Wpis dodał(a) ewa trzeszan ponad 8 lat temu · 400 wyświetleń
Wpis sprawdzony przez moderatora

Dnia 07.02.2018 roku w Przedszkolu nr 22 w Gdyni odbyło się przedstawienie, w wykonaniu nauczycielek, w ramach corocznych obchodów Akcji Kampanii Zdrowia Emocjonalnego CPCdD - Zima z Książką. Jest to część Projektu Edukacyjnego, promujacego Region Kaszubski-Śladami Małego Remusa. W tym dniu przyznano tez nagrody dla dzieci) dyplomy i ksiązki), które przeczytały najwięcej książek z Przedszkolnej Biblioteki Wesołego Misia. Dzieci i nauczycielki milo spędziły wspólny czas. Za oknem prószyl śnieg, z sali dobiegala muzyka, ktora wprowadziła nas w świat biednego pastuszka Kubusia Remusa. Kubuś znużony pasaniem krów, położył się pod drzewem. Ale co sie wydarzyło gdy zasnął. Zobaczcie sami na naszych zdjęciach.
Ewa Trzeszan

bliżej MAX – abonament

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Wyślij wiadomość do ewa trzeszan

Bądź na bieżąco z najnowszymi treściami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze materiały prosto na swoją skrzynkę

Zapisz się do newslettera