🍩 Słodkie promocje i prezent – tylko do 15 lutego! Sprawdź

Akademia Edukacji

Szkolenia na najwyższym poziomie. Rozwijaj się wygodnie online lub stacjonarnie.

O Akademii
Polecamy
Szkoleniowa Środa
Akredytacja
Akademia Edukacji jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli. 25 czerwca 2024 r. uzyskała przedłużenie akredytacji Małopolskiego Kuratora Oświaty otrzymanej dnia 31 lipca 2019 r. Nr decyzji: NP.5470.4.2024.MD

Dzień Babci i Dziadka u Biedronek

Wpis dodał(a) Karolina Sławińska ponad 8 lat temu · 810 wyświetleń
Wpis sprawdzony przez moderatora

W Przedszkolu nr 12 W Koszalinie najmłodsze Biedronki z wielką radością po raz pierwszy przywitały w swoim przedszkolu drogie babcie i drogich dziadków z okazji ich święta. Dzielne przedszkolaki przez długi czas pilnie uczyły się wierszyków i piosenek, by sprostać zadaniu i wystąpić jak najlepiej. Podczas uroczystości każdy wiedział jak należy się zachować, choć to dopiero początek naszej przygody ze sceną. Na scenie wystąpiły m. in. trzy małe babcie: myszka, niedźwiedzica i wiewióreczka, pozostali wcielili się w rolę zwierzątek, którym babcie przyrządzały najsłodsze smakołyki. Na koniec spotkania przedszkolaki wręczyły swoim babciom kwiatka z symboliczną biedronką i odciskiem małej rączki na pamiątkę, natomiast dziadkowie ucieszyli się z otrzymanego kolorowego krawatu. Następnie wszyscy radowali się ze wspólnie spędzonego czasu.

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Wyślij wiadomość do Karolina Sławińska

Bądź na bieżąco z najnowszymi treściami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze materiały prosto na swoją skrzynkę

Zapisz się do newslettera