Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Abecadło dla Babci i Dziadka


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 6 lat temu, wyświetleń 459


Wpis został sprawdzony przez moderatora

25.01 w grupie pięciolatków obchodziliśmy święto Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny pt. „Abecadło dla Babci i Dziadka”, a następnie zaprosiły gości do wzięcia udziału w wesołych zabawach integracyjnych. Radości nie było końca – wspólne obieranie ziemniaków, pokonywanie torów przeszkód, przyszywanie guzików, czy też tańce sprawiły, iż przedszkolaki spędziły czas ze swoimi dziadkami w fantastycznej atmosferze. Dziękujemy za wspólną zabawę ;-).


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka