Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

W świecie wróżek, czarów i magii - zabawa andrzejkowa


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 6 lat temu, wyświetleń 523


Wpis został sprawdzony przez moderatora

30.11.2017 r. pięciolatki z grup II oraz II uczestniczyły w zabawie andrzejkowej, podczas której za pomocą czarodziejskiej różdżki przeniosły się do świata magii i wróżb. Dzieci świetnie się bawiły wróżąc za pomocą monet, serduszek, kolorów, cyferek oraz butów. Najwięcej przyjemności sprawiło średniakom lanie wosku przez dziurkę od klucza i odgadywanie, co może oznaczać powstała figurka. Nie zabrakło również wesołych tańców przy ulubionych utworach przedszkolaków. Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości, przenieść w świat marzeń i fantazji.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się