Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Biesiada ŚLĄSKA


Wpis dodał(a) Maria Klimczak
ponad 5 lat temu, wyświetleń 861


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Hucznie obchodziliśmy Dzień Górnika w naszym przedszkolu. Jak co roku gościliśmy przedstawiciela tego zawodu, który opowiadał nam o trudnej i niebezpiecznej pracy pod ziemią. Zaprezentowaliśmy górnikowi przygotowany przez nas program związany z naszym regionem. Stroje śląskie nadały naszemu spotkaniu pięknej kolorystyki. Wspólnie z gościem śpiewaliśmy przyśpiewki ludowe i regionalne piosenki. Podczas biesiady każdy mógł degustować wyśmienite specjały: wodzionkę, chleb ze smalcem czy sałatkę ziemniaczaną - palce lizać! Niektórym trudno było odejść od zastawionych stołów...Tradycje śląskie są nam dobrze znane - cieszymy się, że nasze Miejskie Przedszkole nr 52 jest właśnie w Katowicach. Pozdrawiamy!  

Komentarze

Wyślij wiadomość do Maria Klimczak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!