Tydzień pełen wrażeń w P31 w Bielsku-Białej

Wpis dodał(a) Katarzyna Kanik

Miniony tydzień był dla wszystkich naszych Przedszkolaków pełen wrażeń. W poniedziałek 27 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Każdy Przedszkolak w tym dniu przyniósł swojego ukochanego pluszowego misiaka. Jak się okazało, Kubuś Puchatek i Tygrysek to jedni z najbardziej uwielbianych przez dzieci pluszaków.  We wtorek 28 listopada odwiedziała nas Pani Listonosz, która nie tylko opowiedziała o swojej pracy, ale także odebrała listy do Świętego Mikołaja. Mamy nadzieję, że wszystkie listy dotrą na czas :) Natomiast 30 listopada, zgodnie z Andrzejkowymi tradycjami, całe nasze Przedszkole zmianiło się w krainę wróżb i czarów. Nie zabrakło wróżb dotyczących przyszłości. Między innymi dzieci wybierały kwiat, aby dowiedzieć się, czy w najbliższej przyszłości czeka ich jakaś podróż, wielka niespodzianka lub poznanie nowego przyjaciela. Dzieci losowały również przedmioty, aby dowiedzieć się, kim zostaną w przyszłości. Przekłuwały także serca, aby dowiedzieć się, jak będzie miał na imię ich wybranek/wybranka. Nie zabrakło również tradycyjnego układania butów w stronę drzwi. To tylko kilka z wróżb, które czekały na naszych Przedszkolaków.

Mamy nadzieję, że wspólna zabawa zostanie im na długo w pamięci...i wszystkie dzieci są grzeczne i czekają z niecierpliwością na kolejnego gościa... Świętego Mikołaja!

od Katarzyna Kanik

do Katarzyna Kanik