Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

ŚWIĘTO DYNI


Wpis dodał(a) Maria Klimczak
ponad 6 lat temu, wyświetleń 1007


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dyniowe święto jest radosnym wydarzeniem w naszym przedszkolu - obchodziliśmy je już w ubieglym roku. Każdy ubiera się wtedy na pomarańczowo lub akcentuje swój strój tym właśnie kolorem. Można przebrać się również za dyniową postać oraz przynieść wszelakie dyniowe okazy. W tym dniu w przedszkolnym menu króluje również DYNIA. Cała Przedszkolna Rodzina MP 52 w Katowicach balowała, śpiewała i tańczyła w w różnych rytmach, uczestniczyła w konkurencjach i zabawach z dynią w roli głównej. Było nawet „przedszkolne kino” z popcornem! Każda grupa wykonała swoją ozdobną dynię i umieściła ją w szatni, aby rodzice też mogli z nami przeżywać to dyniowe wydarzenie oglądając nasze pomarańczowe cudeńka.


Zobacz wszystkie wpisy
od Maria KlimczakWyślij wiadomość
do Maria Klimczak

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Maria Klimczak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się