Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

SPOTKANIE EDUKACYJNE Z PANIĄ WETERYNARZ


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 7 lat temu, wyświetleń 600


Wpis został sprawdzony przez moderatora

31.10.2017 r. grupę pięciolatków odwiedziła mama Emilki – pani weterynarz. Spotkanie rozpoczęło się od wysłuchania utworu Jana Brzechwy pt. „Żuk”, co wywołało w przedszkolakach wiele pozytywnych emocji. Pani Elżbieta opowiedziała dzieciom, na czym polega jej praca oraz zaprezentowała narzędzia, które można znaleźć w gabinecie weterynaryjnym: stetoskop, termometr, strzykawki, kleszczyki, grzebyczek. Ponadto, pięciolatki poznały sposoby właściwej pielęgnacji oraz potrzeby zwierząt domowych. Wiedzą także, co należy robić, aby zwierzęta nie chorowały. Należałoby wspomnieć, iż wielkie zainteresowanie wśród najmłodszych wzbudził króliczek Emilki, który również gościł w naszej sali. Niespodzianek jednak nie było końca – przedszkolaki otrzymały od Pani weterynarz upominek w postaci notesików, naklejek i kolorowanek. Dziękujemy za wielkie zaangażowanie i wysiłek włożony w przygotowanie zajęcia.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka