Wycieczka do Eldorado

Wpis dodał(a) Bożena Pierścieniak

27 września grupa III i grupa IV z Przedszkola 164 w Warszawie wyruszyła autokarem na wycieczkę do Eldorado sali zabaw dla dzieci w Carrefour Bemowo. Bardzo fajna, przestronna sala z prze najróżniejszymi atrakcjami dla naszych dzieci. Oprócz piłek, zjeżdżalni były miejsca do wspinaczek oraz można było pojeździć autem lub motorem.  Ponadto została przygotowana dla przedszkolaków zabawa, która polegała na poszukiwaniu jesiennych liści, za które to można było otrzymać klucz do tajemniczej skrzynki, w której znajdowały się niespodzianki dla wszystkich. Wspólnymi siłami udało się odszukać wszystkie  ukryte, w różnych miejscach kolorowe liście i wymienić na klucz i otworzyć skrzynkę. Każdy uczestnik zabawy otrzymał kolorowa piłeczkę, która była zamknięta w tajemniczej skrzynce. Po tak wyczerpującym poszukiwani przyszedł czas na uczta z pizzą i sokami. Każdy spragniony mógł się posilić, napić i oczywiście wrócić do dalszej zabawy. Zabawa trwała ponad trzy godziny, wydawałoby się, że nasze pociechy będą zmęczone… ależ skąd… sił starczyło by jeszcze na dalsza zabawę.

od Bożena Pierścieniak

do Bożena Pierścieniak