Przedszkolaki z P31 w Bielsku-Białej Sprzątają świat

Wpis dodał(a) Katarzyna Kanik

W dniu 15 września 2017 r. Przedszkole nr 31 w Bielsku-Białej dołączyło się do ogólnopolskiej akcji "Sprzątania świata". Urząd Miejski w Bielsku-Białej dostarczył nam potrzebną ilość rękawic oraz worków, dzięki czemu wszystkie Przedszkolaki mogły włączyć się w akcję. Wszystkie Przedszkolaki z chęcią wzięły udział w akcji, była to dla nich cudowna zabawa, a jednocześnie lekcja, jak ważne jest dbanie o nasze środowisko. Biorąc udział w akcji dzieci mogły zauważyć, że stan naszego środowiska zależy również od nich samych. Mamy nadzieję, że za rok również dołączymy do akcji z takim samych entuzjazmem, a nasi wychowankowie zapamiętają jak sami w prosty sposób mogą dbać o środowisko.

od Katarzyna Kanik

do Katarzyna Kanik