WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "WIOSNA KOLOROWA I RADOSNA "
Podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Wiosna kolorowa i radosna", którego celem było rozwijanie kreatywności, wyobraźni artystycznej oraz wrażliwości na piękno budzącej się do życia przyrody.
Na konkurs wpłynęło 40 prac z różnych placówek z całej Polski. Uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem, pomysłowością oraz różnorodnością technik plastycznych.
Komisja konkursowa miała niezwykle trudne zadanie, ponieważ poziom nadesłanych prac był bardzo wysoki. Po wnikliwej analizie i ocenie zgodnie z regulaminem konkursu wyłoniono laureatów:
I miejsce Ewelina Śnieć
II miejsce Klara Zagrodnik
III miejsce Julia Król
Serdecznie gratuluję laureatom oraz dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Każda nadesłana praca była wyjątkowa i stanowiła piękny przykład dziecięcej twórczości.
Anna Tomczk - organizator.
