Społeczność
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
Projekt Moje Miasto - Koszalin
Wpis został sprawdzony przez moderatora
W kwietniu, dzieci z Grupy Motylków, w Przedszkolu Nr 12 w Koszalinie, wzięły udział w Ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „Moje Miasto”. Pomysłodawcą projektu była Pani Karolina Runewicz z Przedszkola Gminnego w Górznie.
Podczas wspólnej pracy i zabawy, dzieci znajdowały ulice miasta, gdzie mieszkają, określały liczebność swoich rodzin. W formie pogadanek zostały omówione główne obiekty i ważne instytucje Koszalina.
Na zakończenie, dzieci wspólnie z rodzicami wykonały „Kamienie Koszalina”, które zostały umieszczone w okolicy przedszkola, aby zostały znalezione przez inne osoby i poszły w świat. Projekt miał bardzo ważne znaczenie zarówno w budowaniu pewności siebie wśród naszych przedszkolaków, jak również wzmocnił więzi współpracy z nauczycielami i rodzicami.
Zobacz wszystkie wpisy
od Małgorzata Theis
Wyślij wiadomość
do Małgorzata Theis
bliżej MAX
Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:
- gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
- atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
- 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.