Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Wspólna hodowla kukurydzy


Wpis dodał(a) Maria Klimczak
3 tygodnie temu, wyświetleń 57


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Strona domowa

 

W maju wszystkie grupy wiekowe założyły w specjalnie przygotowanym do tego miejscu – hodowlę kukurydzy. Bierzemy udział w akcji „Popcorn prosto z ogródka”, a tym samym w konkursie organizatora, którym jest FRUINT PRINT. Naszym zadaniem jest pielęgnacja wspólnej uprawy, od zasiania wyselekcjonowanych ziaren do zbioru uzyskanego plonu. Obecnie cieszymy się wzrostem naszych roślin i obserwacją rozwijającej się uprawy. Tak wygląda w czerwcu. Mamy nadzieję, że pod koniec wakacji nasza hodowla nas przerośnie:)


Zobacz wszystkie wpisy
od Maria KlimczakWyślij wiadomość
do Maria Klimczak

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Maria Klimczak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka