Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Maraton w Przedszkolu Samorządowym nr 31 w Białymstoku


Wpis dodał(a) EWA KALINOWSKA
miesiąc temu, wyświetleń 73


Wpis został sprawdzony przez moderatora

„SPRINTEM DO MARATONU” X Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków

Dnia 3 czerwca 2024 roku dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 31 w Białymstoku wzięły udział w X OGÓLNOPOLSKIM MARATONIE PRZEDSZKOLAKÓW „Sprintem do maratonu”. Biegi odbyły się na boisku sportowym pobliskiego II LO. Celem było popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu. Każdy uczestnik otrzymał numer startowy tak, jak na prawdziwych zawodach sportowych. Sportową uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Małgorzata Muszyńska. Następnie odbyła się przemarsz i prezentacja przedszkolaków. Wszystkie dzieci pokonały wyznaczoną trasę starając się jak najszybciej dobiec do mety. Jednak w naszym maratonie wszyscy byli zwycięzcami. Wysiłek każdego biegacza została doceniona i nagrodzona wręczeniem medali oraz dyplomów.


Zobacz wszystkie wpisy
od EWA KALINOWSKAWyślij wiadomość
do EWA KALINOWSKA

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do EWA KALINOWSKA

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka