Społeczność
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
Kochamy ZIEMIĘ – nasz wspólny dom
Wpis został sprawdzony przez moderatora
Światowy Dzień Ziemi to największe i najbardziej popularne święto ekologiczne na świecie. Dzieci wszystkich grup wiekowych brały udział w zabawach i zajęciach, które promowały proekologiczne postawy i miały na celu budowanie wspólnej odpowiedzialności za naszą planetę. Miały okazję porozmawiać o tym, co sprawia, że ziemia jest smutna (zanieczyszczona) oraz co możemy zrobić dla naszej planety, aby była szczęśliwa (czysta). Wspólnie przeanalizowaliśmy zasady segregacji śmieci, utrwaliliśmy kolory pojemników na śmieci i odpady. Przedszkolaki zdały egzamin na szóstkę. „Pieski” zdobyły sprawność „Małego ekologa”.
Zobacz wszystkie wpisy
od Maria Klimczak
Wyślij wiadomość
do Maria Klimczak
bliżej MAX
Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:
- gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
- atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
- 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.