" W zgodzie z przyrodą , energią i wodą - dbamy o naszą planetę "

Wpis dodał(a) Małgorzata Frontczak
2 tygodnie temu, wyświetleń 73

REGULAMIN OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

„W zgodzie z przyrodą, energią i wodą – dbamy o naszą planetę „

1. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Publicznych – Przedszkole Miejskie w Łęknicy

ul. Kościuszki 1, 68-208 Łęknica

2. Cele konkursu

· Rozbudzenie troski, szacunku oraz odpowiedzialności za środowisko przyrodnicze

· Rozbudzenie kreatywności i aktywności twórczej

Zasady konkursu;

1. Zadanie konkursowe:

Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej zgodnej z tematem: „W zgodzie z przyrodą, energią i wodą – dbamy o naszą planetę „-   w formie płaskiej.

2. Czas trwania: od 17.04.2024 r - 15.05.2024r.

3. Uczestnicy: Dzieci w wieku 3-6 lat uczęszczające do przedszkoli lub oddziałów przedszkolnych.

4. Jeden uczestnik wykonuje jedną pracę - nie dopuszcza się do udziału w konkursie prac zbiorowych.

5. Prace przekazane na konkurs muszą być pracami wykonanymi samodzielnie przez dziecko.

6. Wymagania techniczne:

· Format pracy: A3 lub A4 - płaska,

· Technika dowolna.

7. KARTA ZGŁOSZENIOWA: Zgłoszona do konkursu praca musi być opatrzona na odwrocie metryczką (załącznik nr 1)

8. Każda praca musi zawierać oświadczenie rodzica lub opiekuna (załącznik nr 2) przyklejone lub przypięte do pracy.

9.Prace niepodpisane, anonimowe, czy też niespełniające kryteriów formalnych, nie będą zakwalifikowane do konkursu.

10. Dane osobowe uczestników pozyskane będą tylko i wyłącznie do celów konkursu, a organizator zobowiązuje się do nieudostępniania ich podmiotom trzecim.

11. Prace należy dostarczyć do dnia 15.05.2024 r. osobiście lub pocztą na adres: Przedszkole Miejskie w Łęknicy, ul. Kościuszki 1, 68-208 Łęknica; z dopiskiem „Konkurs plastyczny”

14. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 28.05.2024 r. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej ZSP – Łęknica w zakładce Przedszkole oraz na stronie www.blizejprzedszkola.pl.

15. Nagrody:

Komisja konkursowa powołana przez organizatora wyłoni zdobywców trzech pierwszych miejsc w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4 latki oraz 5-6 latki.

Autorzy nagrodzonych prac otrzymają nagrody i pamiątkowe dyplomy. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy a nauczyciele podziękowania.

16. Kryteria oceny:

· Zgodność z tematem,

· Oryginalność i pomysłowość,

· Estetyka i staranność,

· Samodzielność wykonania pracy

17.  Prace nie będą autorom zwracane, przechodzą na własność Organizatora, który zastrzega sobie prawo do wykorzystania ich w celu promocji konkursu i przedszkola.

Po zakończeniu przewiduje się wystawę prac wszystkich uczestników. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do publikowania zdjęć nadesłanych prac oraz zdjęć wykonanych w czasie rozstrzygnięcia konkursu na podanych wyżej stronach internetowych

Koordynatorki konkursu;

Ewa Sienkiewicz

Małgorzata Frontczak tel; 784296841

Załącznik nr 1

Ogólnopolski konkurs plastyczny „„W zgodzie z przyrodą, energią i wodą – dbamy o naszą planetę „

KARTA ZGŁOSZENIOWA

Imię i nazwisko dziecka

Wiek dziecka

Nazwa i adres przedszkola

Adres e – mail nauczyciela lub placówki

Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego

Załącznik nr 2

ZGODA RODZICA LUB OPIEKUNA PRAWNEGO

Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka

…………………….………………………………………..………………………….

/imię i nazwisko dziecka/

w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „W zgodzie z przyrodą, energią i wodą – dbamy o naszą planetę „oraz na przetwarzanie danych osobowych.

.………………………………………………………

/data i czytelny podpis rodziców, opiekunów prawnych/

Oświadczam, że zapoznałam/-em się z regulaminem konkursu.

………………………………                                                                               …….……………………………….. Miejsce i data                                                                                                 Podpis rodzica/prawnego opiekun

od Małgorzata Frontczak

do Małgorzata Frontczak