Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Publiczne Przedszkole w Nadarzynie - Wyzwanie Brokułowe w grupie Żabki


Wpis dodał(a) Olena Król
tydzień temu, wyświetleń 22


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Projekt Witaminki część 5 to poznanie Brokuła Borysa. Dzieci wiedzą jak cenny dla organizmu jest brokuł. Broni go przed bakteriami i jest mile widziany w codziennej diecie. Zjadły ze smakiem zupę krem z brokułów i gotowane kwiaty. Ułożyły układankę, tworzyły portret brokuła i tańczyły przy piosence o warzywnym bohaterze. Miłym zaskoczeniem była chęć jedzenia gotowanych kwiatów brokuła.


Zobacz wszystkie wpisy
od Olena KrólWyślij wiadomość
do Olena Król

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Olena Król

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się