Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

" Duszki" szukają skarbów zajączka wielkanocnego


Wpis dodał(a) Katarzyna Ziętal
2 tygodnie temu, wyświetleń 19


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Zajączek dzisiaj u nas był i wielkanocne skarby skrył,
gdzie skarby schowane nie mówił nic, uciekał do lasu hyc, hyc!

Tradycyjnie w środę przed Wielkanocą do naszego przedszkola przykicał zajączek wielkanocny i ukrył prezenty dla dzieci. Zostawił list i wskazówki, jak trafić do niespodzianek. „Duszki” z radością i entuzjazmem wyruszyły na poszukiwania skarbów. Wypatrywały strzałek i zadań, odszukiwały wskazane przez zajączka miejsca, wykonywały wszystkie polecenia, aby dotrzeć do prezentów. Zadanie nie było proste, wskazówki prowadziły nas przez całą dzielnicę. Przedszkolaki skakały jak zajączki, śpiewały świąteczne piosenki, robiły pajacyki, przysiady i mnóstwo innych poleceń. Po długim czasie i wielu trudach udało się! Znaleźliśmy prezenty. Podziękowaliśmy głośno zajączkowi i wróciliśmy do przedszkola. Bardzo nam się podobała ta zabawa! Szkoda, że jest tylko raz w roku. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku zajączek także nas odwiedzi.

Pa, pa, zajączku! Do zobaczenia za rok!

Dzieci z grupy „Duszki” z Przedszkola Publicznego Nr 8 w Opolu - Wróblinie


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna ZiętalWyślij wiadomość
do Katarzyna Ziętal

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Ziętal

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się