Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

St. Patricks Day w PP nr 2 w Kluczborku


Wpis dodał(a) Anna Kuczała
3 tygodnie temu, wyświetleń 36


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Hello w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień St.Patricks Day. Dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowychw tym z elementem rywalizacji, oglądały prezentację o Św.Patryku, nie zabrakło ćwiczenia zmysłów, motoryki dużej i małej. Było wesoło, ciekawie i zielono!


Zobacz wszystkie wpisy
od Anna KuczałaWyślij wiadomość
do Anna Kuczała

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Anna Kuczała

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się