Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

KONCERTOWY DOBRY GEST


Wpis dodał(a) Katarzyna Cyberska
3 tygodnie temu, wyświetleń 29


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dnia 7 marca w Sali Teatralnej Pałacu Młodzieży w Katowicach odbył się koncert charytatywny pt. "Bo razem możemy więcej" na rzecz sparaliżowanego Taty naszego absolwenta. Zorganizowany został przez Miejskie Przedszkole nr 5 w Katowicach z inicjatywy Rady Pedagogicznej i Rady Rodziców. Występowały przedszkolaki, rodzice, nauczycielki, tancerki ze Studia Taneczno- Akrobatycznego "Activo" z Sosnowca, Zespół Pieśni i Tańca "Silesianie", grupa "Swing" z Młodzieżowego Domu Kultury w Tychach. Wierzymy, że świat jest dobrym miejscem a pomaganie innym ma duże znaczenie i daje radość.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna CyberskaWyślij wiadomość
do Katarzyna Cyberska

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Cyberska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się