Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

POWITANIE WIOSNY scenariusz zajęć


Wpis dodał(a) Monika Maja
, wyświetleń 191


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Scenariusz zajęć na Powitanie Wiosny dla przedszkoli – pobierz za darmo!

Szukasz inspirujących pomysłów na Powitanie Wiosny w swoim przedszkolu? Chcesz, aby Twoje zajęcia były nie tylko edukacyjne, ale również pełne radości i wiosennej magii? Mamy dla Ciebie wyjątkowy i całkowicie bezpłatny Scenariusz Zajęć, który sprawi, że pierwsze dni wiosny będą niezapomniane zarówno dla Ciebie, jak i Twoich przedszkolaków!

JUŻ PRZEDWIOŚNIE 
ZDJĘCIA I ILUSTRACJE 
PLAKAT PRZEDWIOŚNIE 
PIOSENKA 


WIĘCEJ INSPIRACJI NA MARZEC znajdziesz w 

KARTKA Z KALENDARZA 

 

Dlaczego warto skorzystać z naszego Scenariusza Zajęć na Powitanie Wiosny?

  1. W pełni gotowy do użycia: Nasz Scenariusz Zajęć został opracowany przez doświadczonych edukatorów i jest gotowy do natychmiastowego wdrożenia w Twoim przedszkolu.
  2. Rozbudzenie ciekawości dzieci: Przez zabawy słowne, ruchowe oraz dydaktyczne, dzieci będą miały okazję dostrzec pierwsze znaki nadchodzącej wiosny, rozwijając przy tym swoje logiczne myślenie oraz motorykę.
  3. Wzmacnianie więzi z przyrodą: Nasz scenariusz pomaga dzieciom zrozumieć zmiany zachodzące w przyrodzie wraz z nadejściem wiosny, ucząc ich doceniania otaczającego świata.
  4. Bezpłatne i łatwo dostępne materiały: Wiele z zaproponowanych aktywności wykorzystuje proste i łatwo dostępne materiały, co czyni nasz scenariusz idealnym wyborem dla każdego przedszkola.

Zajęcia z naszego Scenariusza Zajęć na Powitanie Wiosny zapewnią przedszkolakom nie tylko mnóstwo zabawy, ale także cenną wiedzę na temat tej pięknej pory roku. Od rozpoznawania pierwszych oznak wiosny, poprzez rozwijanie sprawności fizycznej, po eksplorację świata przyrody – każda aktywność została zaplanowana tak, aby wspierać rozwój dzieci na wielu poziomach.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Pobierz nasz bezpłatny Scenariusz Zajęć na Powitanie Wiosny już dziś i spraw, by ten wiosenny sezon był pełen nauki, zabawy i odkryć. Kliknij  JUŻ PRZEDWIOŚNIE  https://blizejprzedszkola.pl/juz-przedwiosnie-pbp-dzieci-mlodsze-numer-5,2,9692.html aby uzyskać dostęp do pełnego scenariusza i zacznij przygotowania do niezapomnianego powitania wiosny w swoim przedszkolu.

 

 

 

 

 


Zobacz wszystkie wpisy
od Monika MajaWyślij wiadomość
do Monika Maja

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Monika Maja

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się